YedidenYetmişe Dergi İle İlgili Merak Edilenler

YedidenYetmişe Dergi İle İlgili Merak Edilenler
18 Ocak 2021 - 18:10 - Güncelleme: 16 Mart 2021 - 16:42
Dergi hangi yaş grubuna hitap ediyor? 
- Dergimizi 7'den 70'e herkes okuyabilir çünkü okumanın ve hayal kurmanın yaşı yoktur :) Eminiz ki her yaş grubunun dergiye göz attığında ilgisini çekecek bir içerik olacaktır. Ancak  ortalama 8-12 yaş grubunu gözeterek metinlerimizin dilini ve içeriğini şekillendirdiğimizi söyleyebiliriz. 
Dergiye Nereden Ulaşabiliriz?
-
Biliyoruz, markete gittiğinizde ya da kitapevlerinde dergimizi artık eskisi kadar kolay bulamıyorsunuz. Günümüzde bir çok derginin okurlarına ulaşmasının önünde kocaman bir engel duruyor: gözünü para bürümüş dağıtım ağları. Ne yazık ki bu dağıtım ağının parçası olmaya gücümüz yetmiyor. Ama güzel bir alternatifimiz var; okurlarımız YedidenYetmişe abonesi olarak dergimizin yeni sayılarına ulaşabilirler. Bu sayede dergimizin yıl içinde çıkacak 4 yeni sayısını evlerinize kargo ile gönderebiliriz. Ayrıca yaşadığınız şehirde hangi kitapevlerinde dergimizi bulabileceğiniz ile ilgili bilgiyi de kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.
Nasıl abone olurum?
Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak yıllık abonelik paketimizi satın almak. Bu sayede yıl içinde çıkacak 4 sayıyı belirttiğiniz adrese kargolayabileceğiz. Abonelik paketi ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz [email protected] adresine mail atabilirsiniz. 
Peki Biz de Dergide Yazabilir miyiz?
- Elbette, biz kocaman bir aileyiz. Sizlerden gelen yazıları, çizimleri, oyunları ve bulmacaları da dergimizde paylaşmaktan mutluluk duyarız. Dergide sayfa sınırı olduğu için her yazıyı oraya koyamayabiliriz ama dergiye sığmayanları da sitemizde misafir ederiz. Yazılarınızı [email protected] adresine mail atabilirsiniz. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum